RSF5SSJR-73-39K
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-39K
JLCPCB Part #
C1768044
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS