RT0805CRE076K19L
MFR.Part #
RT0805CRE076K19L
JLCPCB Part #
C2128670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS