RSF5SSJR-73-39R
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-39R
JLCPCB Part #
C1768038
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS