AA1218FK-0721RL
MFR.Part #
AA1218FK-0721RL
JLCPCB Part #
C4201963
Description
-55℃~+155℃ 1W 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS