KNP300JB-52-33R
MFR.Part #
KNP300JB-52-33R
JLCPCB Part #
C3414564
Description
-40℃~+200℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS