RSF50SJR-52-3K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF50SJR-52-3K9
JLCPCB Part #
C3419625
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS