MF0207FRD52-82K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRD52-82K5
JLCPCB Part #
C1747135
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS