MFR50SFBE52-3R92
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3R92
JLCPCB Part #
C1378037
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS