RT0805BRC0718K2L
MFR.Part #
RT0805BRC0718K2L
JLCPCB Part #
C864687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS