RSF50SJR-52-3R9
MFR.Part #
RSF50SJR-52-3R9
JLCPCB Part #
C1759139
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS