RSF3WSJT-73-240R
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-240R
JLCPCB Part #
C3464515
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS