FMP200FBE52-82K5
MFR.Part #
FMP200FBE52-82K5
JLCPCB Part #
C3447014
Description
-55℃~+155℃ 2W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS