MFR200FBF73-22R
MFR.Part #
MFR200FBF73-22R
JLCPCB Part #
C1389351
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS