RSF3WSJT-73-200R
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-200R
JLCPCB Part #
C1392204
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS