AT0603CRD076K2L
MFR.Part #
AT0603CRD076K2L
JLCPCB Part #
C2140756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS