RSF2WSJT-52-91R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-91R
JLCPCB Part #
C3508689
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS