RC0402FR-07215KP
MFR.Part #
RC0402FR-07215KP
JLCPCB Part #
C5842857
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS