MFR50SFRF52-6K19
MFR.Part #
MFR50SFRF52-6K19
JLCPCB Part #
C3360056
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS