RT0805FRE07360RL
MFR.Part #
RT0805FRE07360RL
JLCPCB Part #
C869396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS