AA0805FR-07160KL
MFR.Part #
AA0805FR-07160KL
JLCPCB Part #
C1356729
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS