RSF2WSJR-73-2K7
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-2K7
JLCPCB Part #
C1756272
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS