MFR100FRF52-365R
MFR.Part #
MFR100FRF52-365R
JLCPCB Part #
C3552059
Description
-55℃~+155℃ 1W 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS