HHV-50FT-52-22M6
MFR.Part #
HHV-50FT-52-22M6
JLCPCB Part #
C1391658
Description
-55℃~+155℃ 22.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS