RSF2WSJR-73-4K7
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-4K7
JLCPCB Part #
C1756177
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS