FMP200FBE52-21R
MFR.Part #
FMP200FBE52-21R
JLCPCB Part #
C1382349
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS