RSF1WSJR-52-120K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-120K
JLCPCB Part #
C3415909
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS