AA1218FK-072R55L
MFR.Part #
AA1218FK-072R55L
JLCPCB Part #
C1703848
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS