PNP5WVJT-73-43R
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-43R
JLCPCB Part #
C1398001
Description
-40℃~+200℃ 43Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS