RV1206JR-074K7L
MFR.Part #
RV1206JR-074K7L
JLCPCB Part #
C7068205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS