RV1206FR-0749R9L
MFR.Part #
RV1206FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C5880153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS