RP1206BRD07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP1206BRD07100KL
JLCPCB Part #
C7348781
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS