FMP-50FTF52-182K
MFR.Part #
FMP-50FTF52-182K
JLCPCB Part #
C1375098
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS