RT0603WRB071K05L
MFR.Part #
RT0603WRB071K05L
JLCPCB Part #
C4020718
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS