RT0402BRB07124RL
MFR.Part #
RT0402BRB07124RL
JLCPCB Part #
C5897016
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS