RE0805FRE0722RL
MFR.Part #
RE0805FRE0722RL
JLCPCB Part #
C859605
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS