AF0805FR-07249KL
MFR.Part #
AF0805FR-07249KL
JLCPCB Part #
C20144110
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS