KTR10EZPF1870
MFR.Part #
KTR10EZPF1870
JLCPCB Part #
C2087795
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS