SR0603FR-0720KL
MFR.Part #
SR0603FR-0720KL
JLCPCB Part #
C7318972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS