RE0805FRE071K15L
MFR.Part #
RE0805FRE071K15L
JLCPCB Part #
C6171866
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS