RE0805FRE0717K4L
MFR.Part #
RE0805FRE0717K4L
JLCPCB Part #
C859568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS