RT0805CRC0739RL
MFR.Part #
RT0805CRC0739RL
JLCPCB Part #
C4070917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS