RC0201JR-0727KP
MFR.Part #
RC0201JR-0727KP
JLCPCB Part #
C4299539
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS