FMP300FRF73-1K3
MFR.Part #
FMP300FRF73-1K3
JLCPCB Part #
C3438855
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS