RE0805FRE0712K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0805FRE0712K4L
JLCPCB Part #
C859551
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS