RC1210FR-0775KL
MFR.Part #
RC1210FR-0775KL
JLCPCB Part #
C606196
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS