RC2512FK-7W22KL
MFR.Part #
RC2512FK-7W22KL
JLCPCB Part #
C6379124
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS