RC2512FK-073M01L
MFR.Part #
RC2512FK-073M01L
JLCPCB Part #
C878018
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS