RT1210CRB072K21L
MFR.Part #
RT1210CRB072K21L
JLCPCB Part #
C3993744
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS