RC2512FK-073K01L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-073K01L
JLCPCB Part #
C878004
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS