RT0603CRC0764R9L
MFR.Part #
RT0603CRC0764R9L
JLCPCB Part #
C2141563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS